Ліцей №7 Івано-Франківської міської ради

"Година психолога" для учнів початкової школи

З нагоди Всеукраїнського дня психолога, практичним психологом Тетяна Мага було проведено ряд заходів з учнями 1-4 класів, зокрема:

- Година психолога для учнів 1 класу

«Я, ти, ми – друзі назавжди»

Мета: попередити дезадаптацію учнів-першокласників, згуртувати колектив, створити сприятливі психологічні умови в класі, зміцнити міжособистісні стосунки між учнями, розвивати комунікативні навички, почуття колективізму, дружби, взаємопідтримки.

- Година психолога для учнів 2 класу

«Іскорки доброти»

Мета: згуртувати колектив, створити сприятливі психологічні умови у класі, зміцнити міжособистісні стосунки між учнями, розвивати комунікативні та творчі навички, почуття колективізму, дружби, взаємопідтримки.

- Година психолога для учнів 3 класу

«Пізнаю себе»

Мета: сприяти розвитку інтересу учнів до самопізнання, формувати уміння розуміти власні емоції та уявлення про неповторність свого «Я», зміцнити міжособистісні стосунки між учнями, розвивати комунікативні навички.

- Година психолога для учнів 4 класу

«Я і моя сім’я»

Мета: сприяти формуванню моральних якостей, уявлень про значення сім’ї для людини.

"Педагогіка – це майстерня,

а психологія – інструмент, яким там працюють"

А. Макаренко